![Санаторій "Дениші" територія](http://denyshi.com.ua/wordpress//wp-content/uploads/2022/07/DSC07631-2.jpg)
Не зважаючи на те, що вислів “Безкоштовності” є не зовсім коректний, існують окремі випадки коли таке можливо! Питання у тому, – хто оплачує дану реабілітацію? За наявністю встановлених законодавством обставин, пацієнту послуги надаються безоплатно за рахунок Фонду соціального страхування. Про те як пройти реабілітаційне лікування за кошти фонду – читайте на його офіційному сайті. А далі, Санаторій “Дениші” люб’язно очікує Вас у себе. До зустрічі!