Нетрадиційні методи

Нетрадиційні методи лікування.

У лікувально-санаторному центрі «Дениші» широко застосовують методи лікування альтернативної медицини, які спричиняють чудодійний вплив на здоров’я. У відділі нетрадиційних методів лікування працюють кабінети рефлексотерапії, гірудотерапії, спелеотерапії, ароматерапії, кабінет аплікацій з солями Мертвого моря та фітобар.

  1. Фахівці кабінету рефлексотерапії лікують за допомогою Су-Джок терапії, класичної китайської кучумктури, мікрореонанснї терапії апарожкам зіоріс3М» ша прозодять. дівностиму по Накатані.

Про кожен метод лікарі з задоволенням розкажуть – не лише про принц ді, але й про бемліч
дивовижних випадків зцілення. Зокрема, Су-Джок терапія – давньокорейський метод лікування – тривалий час була доступна лише для «обраних». Сьогодні вона допомагає пацієнтам в усьому світі.
Ппероюю в Реджиському саизі цей метод лікування активно застосувала вреччневропатолог Людинла Семенова. В її практиці було безліч дивовижних випадків зцілення: одному з пацієнтів за допомогою сучджож терапії вдалося відновити функціонування нерухомої через пикажуджені нерви руки, Іноюому – функціонування повністю пришитої руки. Акупунктура або голковколювання допомагає подолати
безліч проблем зі здоров’ям – починаючи від ослабленого імунітету, неврологічних захворювань.
(паралічу, запалених нервів, остеоландрозу. тощо) | закінчуючи гінежологічними та дерматологічним
захворюваннями.

  1. У кабінеті гірудотерапії лікують п’явками. Це – єдиний метод кровопускання на рівні мікроциркуляторного русла, що відновлює порушений кровообіг, посилює циркуляцію крові в артеріях, венах, лімфосудинах, покращує обмінні процеси, сприяє очищенню організму від шлаків.
  2. Фахівці кабінету спелеотерапії лікують за допомогою соляної кімнати. Це спеціально обладнане приміщення, створене з соляних блоків. Перебуванням в ньому протягом тривалого часу допомагає хворим з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобі.
  1. У кабінеті ароматерапії застосовують один з найприємніших методів лікування. Ефірні масла допомагають підвищити опірність організму до хвороб та стресів, стимулюють імунітет, сприяютььзагальному зміцнєнню організму та зменшенню ризику алергізації.
  2. У фітобарі пацієнтам пропонують фіточаї, приготовані на основі лікарських трав. Вони очищають організм, відновлюють сили, підвищують імунітет і життєвий тонус. Фіточаї широко застосовуються в. фітотерапії при лікуванні багатьох хвороб.
  3. Кабінет аплікацій з солями Мертвого моря – царина краси | здоров’я. Високий вміст
    мікроелементів в солях Мертвого моря спричиняє цілющий вплив на організм завдяки проникненню через шкіру. Розчини солей Мертвого моря позитивно впливають на обмін речовин, на функціонування вегетативної (нервової (системи, підвищують (захисні (імунні (властивості | | спричиняють
    молоджувальний ефект.

Власова Н.М.