Нетрадиційна медицина

У Санаторії “Дениші” широко застосовують методи лікування нетрадиційної медицини, які спричиняють чудодійний вплив на здоров’я.

У ВННМ (Відділ Нетрадиційної та Народної Медицини) працюють кабінети:

 • Рефлексотерапії
 • Гірудотерапії
 • Спелеотерапії
 • Аромотерапії
 • АСММ
 • Фітобар

Класична китайська акупунктура при су-джок терапії, яку іноді називають голковколюванням.
 1. Фахівці кабінету рефлексотерапії лікують за допомогою су-джок терапії, класичної китайської акупунктури, мікрорезонансної терапії апаратом “Зіоріс-3М” та проводять. діагностику по Накатані.

Про кожен метод лікарі з задоволенням розкажуть – не лише про принцип дії, але й про безліч дивовижних випадків зцілення. Зокрема, су-джок терапія – давньокорейський метод лікування – тривалий час була доступна лише для «обраних». Сьогодні вона допомагає пацієнтам в усьому світі.
Першою в цей метод лікування активно застосувала лікар-невропатолог Людмила Семенова. В її практиці було безліч дивовижних випадків зцілення: одному з пацієнтів за допомогою су-джок терапії вдалося відновити функціонування нерухомої через пошкоджені нерви руки, іншому – функціонування повністю пришитої руки. Акупунктура або голковколювання допомагає подолати безліч проблем зі здоров’ям – починаючи від ослабленого імунітету, неврологічних захворювань, паралічу, запалених нервів, остеохондрозу тощо, закінчуючи гінекологічними та дерматологічним захворюваннями.

 1. У кабінеті гірудотерапії лікують п’явками. Це – єдиний метод кровопускання на рівні мікроциркуляторного русла, що відновлює порушений кровообіг, посилює циркуляцію крові в артеріях, венах, мікросудинах, покращує обмінні процеси, сприяє очищенню організму від шлаків.
 2. Фахівці кабінету спелеотерапії лікують за допомогою соляної кімнати. Це спеціально обладнане приміщення, створене з соляних блоків. Перебуванням в ньому протягом тривалого часу допомагає хворим з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.
 3. У кабінеті ароматерапії застосовують один з найприємніших методів лікування. Ефірні масла допомагають підвищити опірність організму до хвороб та стресів, стимулюють імунітет, сприяють загальному зміцненню організму та зменшенню ризику алергізації.
 4. АСММ (аплікації з солями Мертвого моря) – царина краси і здоров’я. Високий вміст мікроелементів в солях Мертвого моря спричиняє цілющий вплив на організм завдяки проникненню через шкіру. Розчини солей Мертвого моря позитивно впливають на обмін речовин, на функціонування вегетативної, нервової системи, підвищують захисні імунні властивості спричиняють омолоджувальний ефект.
 5. У фітобарі пацієнтам пропонують фіточаї, приготовані на основі лікарських трав. Вони очищають організм, відновлюють сили, підвищують імунітет і життєвий тонус. Фіточаї широко застосовуються в фітотерапії при лікуванні багатьох хвороб.
Проходження процедури спелеотерапія