Нетрадиційні методи

Нетрадиційні методи лікування.

У лікувально-санаторному центрі «Дениші» широко застосовують методи лікування альтернативної медицини, які спричиняють чудодійний вплив на здоров’я. У відділі нетрадиційних методів лікування працюють кабінети рефлексотерапії, гірудотерапії, спелеотерапії, ароматерапії, кабінет аплікацій з солями Мертвого моря та фітобар.

  1. Фахівці кабінету рефлексотерапії лікують за допомогою Су-Джок терапії, класичної китайської кучумктури, мікрореонанснї терапії апарожкам зіоріс3М» ша прозодять. дівностиму по Накатані.

Про кожен метод лікарі з задоволенням розкажуть – не лише про принц ді, але й про бемліч
дивовижних випадків зцілення. Зокрема, Су-Джок терапія – давньокорейський метод лікування – тривалий час була доступна лише для «обраних». Сьогодні вона допомагає пацієнтам в усьому світі.
Першою в Реджиському саизі цей метод лікування активно застосувала врач-невропатолог Людинла Семенова. В її практиці було безліч дивовижних випадків зцілення: одному з пацієнтів за допомогою сучджож терапії вдалося відновити функціонування нерухомої через пикажуджені нерви руки, Іноюому – функціонування повністю пришитої руки. Акупунктура або голковколювання допомагає подолати безліч проблем зі здоров’ям – починаючи від ослабленого імунітету, неврологічних захворювань, паралічу, запалених нервів, остеоландрозу тощо, закінчуючи гінекологічними та дерматологічним захворюваннями.

  1. У кабінеті гірудотерапії лікують п’явками. Це – єдиний метод кровопускання на рівні мікроциркуляторного русла, що відновлює порушений кровообіг, посилює циркуляцію крові в артеріях, венах, лімфосудинах, покращує обмінні процеси, сприяє очищенню організму від шлаків.
  2. Фахівці кабінету спелеотерапії лікують за допомогою соляної кімнати. Це спеціально обладнане приміщення, створене з соляних блоків. Перебуванням в ньому протягом тривалого часу допомагає хворим з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.
  1. У кабінеті ароматерапії застосовують один з найприємніших методів лікування. Ефірні масла допомагають підвищити опірність організму до хвороб та стресів, стимулюють імунітет, сприяють загальному зміцненню організму та зменшенню ризику алергізації.
  2. У фітобарі пацієнтам пропонують фіточаї, приготовані на основі лікарських трав. Вони очищають організм, відновлюють сили, підвищують імунітет і життєвий тонус. Фіточаї широко застосовуються в фітотерапії при лікуванні багатьох хвороб.
  3. Кабінет аплікацій з солями Мертвого моря – царина краси | здоров’я. Високий вміст
    мікроелементів в солях Мертвого моря спричиняє цілющий вплив на організм завдяки проникненню через шкіру. Розчини солей Мертвого моря позитивно впливають на обмін речовин, на функціонування вегетативної, нервової системи, підвищують захисні імунні властивості спричиняють омолоджувальний ефект.

Власова Н.М.