Як доїхати

Вітаємо Вас на сторінці, яка допоможе знайти оптимальний маршрут до Санаторію “Дениші”.

Якщо Вас цікавить питання: “Як доїхати до Санаторію “Дениші”?” то Ви у правильному міці!

Доступність транспорту:

  • Громадський транспорт: Маршрутне таксі №109, що прямує від кінцевої зупинки “Залізничний вокзал” м. Житомир до кінцевої зупинки Санаторій “Дениші”.
ЖитомирСанаторій “Дениші”
7.308.15
10.30тільки у понеділок!11.15
14.3015.15
Розклад руху маршрутного таксі №109 Житомир – Санаторій “Дениші” Примітка: На жаль, у інший час маршрут скорочений і кінцева зупинка є с. Дениші
  • Громадський транспорт альтернатива: Маршрутне таксі №177. Якщо Вам не вдалося потрапити на маршрут №109 у вищевказаний у таблиці час, то з Житомира доїдьте на №177 (Житомир – В.Піч) до “повороту на санаторій”, просіть (!) водія маршрутки зупинити після зупинки с. Дениші. Далі варто розраховувати на попутний транспорт, котрий тут доволі частий.
  • Приватний транспорт: Розміщення особистого автотранспорту на стоянці під охороною для наших клієнтів, що придбали послуги санаторію – БЕЗКОШТОВНЕ.

Карта:

  • Для Вашої зручності ми підготували інтерактивну карту, на якій позначено маршрут до Санаторію “Дениші”. Ви можете скористатися нею для орієнтації на місце.

Маршрут на картах Google

Відстань і час подорожі:

  • Відстань від залізничного вокзалу м. Житомир до Санаторію “Дениші” становить приблизно 25.9 км.
  • Приблизний час подорожі залежить від швидкості руху, але в середньому займає 35хв.

Опис маршруту:

  • Оптимальний маршрут з ,Вашого поточного місця до Санаторію “Дениші” скоріше за все буде пролягати з міста Житомир по вул. Чуднівській у сторону містечка Чуднів та Любар. Виїхавши за місто Житомир Ви маєте проїхати через населенні пункти с.Тетерівка, с.Перлявка, с.Корчак с. Дениші.

Дорожні ознаки:

  • Під час подорожі на виїзді з с. Дениші Ви зустрінете вказівки, які допоможуть правильно вибирати напрямок адже санаторій розміщений за межами населеного пункту у затишному живописному місці.

Відгуки:

  • Щоб переконатися, що маршрут до Санаторію “Дениші” є комфортним і зручним, Ви можете прочитати відгуки і рекомендації від інших гостей, які вже відвідали санаторій. Відгуки.

Бажаємо вам приємної подорожі до Санаторію “Дениші” та приємного відпочинку!