Нетрадиційні методи

Нетрадиційні методи лікування

У лікувально-санаторному центрі «Дениші» широко застосовують методи лікування альтернативної медицини, які спричиняють чудодійний вплив на здоров’я. У відділі нетрадиційних методів лікування працюють кабінети рефлексотерапії, гірудотерапії, спелеотерапії, ароматерапії, кабінет аплікацій з солями Мертвого моря та фітобар.

1. Фахівці кабінету рефлексотерапіїї лікують за допомогою Су-Джок терапії, класичної китайської акупунктури, мікрорезонансної терапії апаратом «Поріг-3М» та проводять діагностику по Накатані.

Про кожен метод лікарі з задоволенням розкажуть – не лише про принцип дії, але й про безліч дивовижних випадків зцілення. Зокрема, Су-Джок терапія – давньокорейський метод лікування – тривалий час була доступна лише для «обраних». Сьогодні вона допомагає пацієнтам в усьому світі. Першою в Радянському союзі цей метод лікування активно застосувала врач-невропатолог Людмила Семенова. В її практиці було безліч дивовижних випадків зцілення: одному з пацієнтів за допомогою Су-Джок терапії вдалося відновити функціонування нерухомої через пошкоджені нерви руки, іншому – функціонування повністю пришитої руки. Акупунктура або голковколювання допомагає подолати безліч проблем зі здоров’ям – починаючи від ослабленого імунітету, неврологічних захворювань (паралічу, запалення нервів, остеохандрозу тощо) і закінчуючи гінекологічними та дерматологічним захворюваннями.

2. У кабінеті гірудотерапії лікують п’явками. Це – єдиний метод кровопускання на рівні мікроциркуляторного русла, що відновлює порушений кровообіг, посилює циркуляцію крові в артеріях, венах, лімфосудинах, покращує обмінні процеси, сприяє очищенню організму від шлаків.

3. Фахівці кабінету спелеотерапії лікують за допомогою соляної кімнати. Це спеціально обладнане приміщення, створене з соляних блоків. Перебуванням в ньому протягом тривалого часу  допомагає хворим з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.

4. У кабінеті ароматерапії застосовують один з найприємніших методів лікування. Ефірні масла допомагають підвищити опірність організму до хвороб та стресів, стимулюють імунітет, сприяють загальному зміцненню організму та зменшенню ризику алергізації.

5. У фітобарі пацієнтам пропонують фіточаї, приготовані на основі лікарських трав. Вони очищають організм, відновлюють сили, підвищують імунітет і життєвий тонус. Фіточаї широко застосовуються в фітотерапії при лікуванні багатьох хвороб.

6. Кабінет аплікацій з солями Мертвого моря – царина краси і здоров’я. Високий вміст мікроелементів в солях Мертвого моря спричиняє цілющий вплив на організм завдяки проникненню через шкіру. Розчини солей Мертвого моря позитивно впливають на обмін речовин, на функціонування вегетативної нервової системи, підвищують захисні імунні властивості і спричиняють омолоджувальний ефект.


 


 

Власова Н.М.