Програма POST COVID-19

Програма реабілітації пацієнтів після перенесеної коронавірусної хвороби (COVID -19) в Комунальному підприємстві “Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення “Дениші” Житомирської обласної ради

Мета Програми – скоротити терміни відновлення працездатності пацієнтів після перенесеної коронавірусної хвороби (COVID -19).

Комунальне підприємство “Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради (далі – КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші») є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, що проводить санаторно-курортне лікування та медичну реабілітацію громадян України згідно чинних протоколів МОЗ України.

В КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші» розроблено комплексну програму реабілітації пацієнтів після перенесеної коронавірусної хвороби (COVID-19), що включає в себе консультації та лікування вузькими спеціалістами, такими як терапевт, невролог, психолог, лікар ЛФК, фізіотерапевт, а також бальнеолікування, фізичні методи лікування, теплолікування, масаж з дренажним ефектом. Також до факторів, що сприяють якнайшвидшому одужанню від наслідків COVID-19 можна віднести кліматолікування: заклад розміщений в змішаному лісі, на березі річки Тетерів, в 2,5 км від автомобільної дороги Київ-Хмельницький.

Тиха, затишна територія, вологе річкове повітря, наповнене ароматами хвойних дерев сприяє покращенню дихання, відхаркуючому та протизапальному ефекту процедур, які призначені нашими спеціалістами з урахуванням особливостей Вашого здоров’я. Всі фактори лікування спрямовані на пришвидшення відновлення порушених функцій в організмі, профілактику ускладнень, покращення фізичного та психоемоційного самопочуття.

Згідно рекомендації спеціалістів з лікування COVID-19 відновне лікування слід розпочинати в найкоротші терміни після захворювання коронавірусною інфекцією, ми готові його розпочати відразу після закінчення Вами стаціонарного лікування та отримання негативного результату на COVID-19 (можна провести його на місці). Реабілітація проводиться в стаціонарних умовах закладу, в комфортних номерах з цілодобовим гарячим водопостачанням.

Терапія включає в себе спелеотерапію (соляна шахта), ванни (хвойні/вуглекислотні), лікувальну фізкультуру (ЛФК), дихальну гімнастику, лікувальний масаж, методи фізіотерапії (аромотерапія, магніто-лазерна терапія, киснево-синглетна терапія, фітотерапію), рефлексотерапію, дієтотерапію згідно призначень лікуючого лікаря. За потреби можливе проведення медикаментозного лікування за призначенням лікаря. Тривалість лікування- від 12 календарних днів. Після лікування пацієнту надаються рекомендації по подальшому відновленню від хвороби вдома.

Відповідно до цінової політики Підприємства, станом на 01.04.2021 встановлена наступна вартість санаторно-курортного лікування:

  • при проживанні пацієнта у 2-х місному номері класу «стандарт» – 765,0 грн за добу (9180,00 грн. за повний 12-ти денний курс лікування);
  • при проживанні пацієнта у 2-х місному номері класу «покращений» – 810,0 грн за добу (9720,00 грн. за повний 12-ти денний курс лікування).

Доповнення:

  1. Наявність виписки про захворювання з рекомендаціями лікуючого лікаря є обов’язковою.
  2. На оздоровлення приймаються перехворілі COVID-19 після виписки з лікарні чи з амбулаторного лікування, які здатні до самообслуговування, адекватно виконують певний рівень фізичної активності (дозована ходьба до 1000 м в 2-3 прийоми, підйом по східцях на 17-22 сходинки без вираженої задишки) та з рівнем сатурації (насичення киснем, Sp02) при прибутті у санаторій не менше 95%.
  3. Перед прийомом на санаторне на лікування пацієнт оглядається черговим лікарем санаторію для визначення можливості оздоровлення в закладі.
  4. Пацієнту може бути відмовлено в оздоровленні, якщо стан його здоров’я чи високий ризик ускладнень не дозволяє провести адекватне оздоровлення.